ÚvodKomentáreI. Bihariová nezvláda tlak vyplývajúci zo svojej funkcie

I. Bihariová nezvláda tlak vyplývajúci zo svojej funkcie

Vyzerá to tak, že predsedníčka Progresívneho Slovenska Irena Bihariová nezvláda tlak, ktorý vyplýva z jej funkcie. Začína ju ťažiť aj to, že je Rómka.

V utorok 6.4. 2021 zverejnila predsedníčka Progresívneho Slovenska Irena Bihariová na svojej FB stránke zaujímavý status. Úvodom si posťažovala s akými negatívnymi reakciami sa stretáva, pričom časť prispievateľov hodnotí kriticky aj jej vzhľad. Táto pasáž je ako keby z iného sveta pri pohľade na vytuningovanú fotku pod neskorším statusom, ktorá sa hrou osudu dostala presne nad spomínaný status. Treba uznať, že čiernobiele foto je výsledkom naozaj excelentnej práce grafika.

Podľa I. Bihariovej si neuvedomujeme že neraz sa ozývam práve kvôli ochrane našich práv“. I. Bihariová pokračuje zbavením sa zodpovednosti: ja fakt nemôžem za vaše po*rané životy“. Plus k tomu dodáva, že boli časy keď chcela vyblednúť a veľmi ju mrzí každá krivda, ktorá sa stane každému z nás.

 „Milovaným priateľom z liberálnej bubliny“ ktorí začínajú prejavovať pochybnosti, či Irena Biháriová dokáže osloviť dostatočné množstvo voličov je určená druhá časť posolstva: „zabolí to, keď začínate práve vy prepadať skepse. Keď ste začali niektorí pochybovať, či je na mňa Slovensko pripravené“ sťažuje sa predsedníčka progresívcov a nasleduje rozhodná výzva maloverným: „Nesmieme to vzdať. Nesmieme sa dať vyplašiť!“ s dodatkom že progresívci sú pokrokárskou avantgardou, ktorá  jediná dokáže „posunúť Slovensko k odvážnej, modernej, slobodnej a férovej krajine. V krajine, kde predsa nemusíme Rómku diskvalifikovať z politickej súťaže a radšej ju skryť kamsi do pivnice. Už nie!“

Uvidíme ako si posolstvo  predsedníčky k srdcu vezmú ostatní členovia strany a kto nakoniec túto probruselskú a eurohodnotovú stranu povedie do volieb.

(Názory a vyjadrenia v tomto článku sa nemusia vždy zhodovať s postojmi portálu Žurnál Plus)

spot_img

1 komentár

  1. IRENA BIHARIOVÁ BY MALA V PRVOM RADE ABSOLVOVAŤ PSYCHOLOGICKÉ VYŠETRENIE (TOTO ODPORÚČAM AJ PONIEKTORÝM INÝM POLITIKOM) NAKOĽKO ŠTÝL JEJ KOMUNIKÁCIE JE NIELEN DOSŤ DIVNÝ ALE JE AŽ ODPORNÝ. VŠIMNITE SI TÓN JEJ HLASU NA ZAČIATKU A KONCI VETY, SVOJE ÚVAHY NEMYSLÍ VÁŽNE! A DOVOLIL BY SOM PRIPOMENÚŤ AJ TO, AKO ORGANIZOVALA PROTI ŠTRAJKY NA PREDVOLEBNÝCH MÝTINGOCH, KDE ŠÍRILA VULGARIZMY SVOJIMI ZAPLATENÝMI OBČANMI, Z KTORÝCH SA VIACERÍ PRIZNALI, ŽE VôBEC NEDOSTALI ZAPLATENÉ PODĽA TOHO, AKO IM BOLO SLÚBENÉ. NA TIETO VECI SA NAŠE MILÉ MÉDIÁ AKOSY NEZAMERALI A ZNAŽIA SA DODNES SPôSOBIŤ ZABUDNUTIE TÝCHTO INCIDENTOV. PO ĎALŠIE CHCEM UPOZORNIŤ NA TO, ŽE IRENA BIHARIOVÁ NEZVLÁDA ANI KRITIKU OBČANOV, KTORÝ KRITIZUJÚ JEJ STATUSY NA FB A TÝCHTO ĽUDí OKAMŽITE BLOKUJE. PROSÍM VÁS SKÚSTE SA ZAMERAŤ NA TÝCHTO POLITIKOV, AKÝM PRÁVOM ZABRAŇUJÚ OBČANOVI SR VYJADRIŤ SVOJU KRITIKU, HOCI AJ PONIEKTORÝ DOSŤ VOLGÁRNU, ÚLOHOU KAŽDÉHO POLITIKA JE OBČANOVI POMôCŤ A SPRÁVNE USMERNIŤ NIE JEDNODUCHOI VZIAŤ PRÁVO VYJADRIŤ SA K VECI v POLITIKE TAKÝTO ĽUDIA NEMAJÚ ČO HĽADAŤ JE TO SEBECKÉ A NEETICKÉ. tAKÝMTO PATRÍ AJ ZUZANA ČAPUTOVÁ, Janka Bittó Cigániková, MARTIN KLUS, PETER OSUSKÝ, LUCIA NICHOLSONOVÁ atď. až do aleluja. Skúste sa tomu povenovať…

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Pripoj sa k nám

237FanúšikoviaPáči sa