ÚvodNovinkyVyjadrenie. Marian Kotleba sa vrátil z Egypta aj so svojim synom (video)

Vyjadrenie. Marian Kotleba sa vrátil z Egypta aj so svojim synom (video)

Vo včerajších doobedňajších hodinách viaceré médiá slovenského mainstreamu informovali o beznádeji bývalej Kotlebovej manželky Frederiky, ktorá zalarmovala egyptské úrady ako aj slovenské zastupiteľstvo s tým, že poslanec NRSR a predseda politickej strany KĽNS Marian Kotleba po niekoľkodňovej návšteve pri odlete na Slovensko zobral so sebou ich spoločného syna

Marian Kotleba začiatkom apríla navštívil Egypt, aby po niekoľkých mesiacoch videl svojho syna. Ubytoval sa v miestnom hoteli a počas pobytu sa synovi venoval. „Bývalá manželka Mariana Kotlebu Frederika tvrdí, že Kotleba jej v Egypte zobral 5-ročného syna a nevrátil ho.“ Tvrdil včera o pol noci liberálny Denník N, z ktorého preberali informácie viaceré médiá.

Ako ďalej denník uvádza, matka syna sa obáva, že s ním chce v noci odletieť, nezastavil ho podľa nej ani zastupiteľský úrad. „Odlietajú dnes v noci, už som urobila všetko a nikto ich nevie zastaviť,“ hovorí matka.

Iný denník natočil video, ktoré zachytáva Mariana Kotlebu so synom a v sprievode poslanca Petra Krupu krátko po pristátí na viedenskom letisku. Podľa televízie Markíza mal otec dieťaťa právo syna navštevovať, rozsudok však nepredpokladal matkin dlhodobý pobyt v Egypte. Navyše takéto situácie nie sú ošetrené žiadnou zmluvou, ktorá by medzi Slovenskou republikou a Egyptom existovala. Televízia zároveň podotkla, že v súčasnosti prokuratúra neeviduje žiadne podanie v tejto veci.

Prinášame vám aktuálne vyjadrenie Mariana Kotlebu

Podľa Mariana Kotlebu už pred návštevou Egypta mu syn niekoľkokrát telefonoval so záujmom ísť domov na Slovensko. “No čo mu poviete? Po pol roku? Kotleba sa vo videu k odchodu so svojim synom z Egypta venuje iba okrajovo. Následne predstavuje situáciu v Egypte v súvislosti s ochorením Covid-19. Pripomína články o objave vedcov, ktorí pripúšťajú dobré účinky kvapiek Bromhexin na ochorenie Covid-19. Najmä schopnosť kvapiek vytvárať hlieny, brzdí postup vírusu do pľúc. Na záver videa predseda KĽSNS spomenul nový objav v oblasti nanočipov. Pozrite si video

spot_img

2 KOMENTÁRE

  1. Pánovi Marianovi Kotlebovi a jeho synovi želám pevné zdravie a veľmi veľa úspechov. Je to muž ktorý je čestný a muž činov. Ja volím človeka Mariána Kotlebu. Miroslav Konečný Komárno.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Pripoj sa k nám

237FanúšikoviaPáči sa